کشف گوجه فرنگی در زاهدان درون آب های اقیانوس آرام

گوجه فرنگی در زاهدان در تمام طول تابستان در فصل است، به خصوص در نیوجرسی که در آن گوجه فرنگی های رسیده و آبدار فراوانی یافت می شود.

آنها فقط تشویق نمی شوند که به رژیم غذایی ما اضافه کنند زیرا در این زمان از سال فراوان هستند. گوجه فرنگی سرشار از فواید سلامتی است.

همچنین می‌توان آن‌ها را به روش‌های مختلف تهیه کرد که امکان تهیه دستور العمل‌های بی‌شماری را فراهم می‌کند.

گوجه فرنگی حاوی سطوح بالایی از ماده ای به نام لیکوپن است که ممکن است با کاهش خطر ابتلا به سرطان، بیماری های قلبی و اختلالات چشمی مرتبط با افزایش سن مرتبط باشد.

لیکوپن یک ماده شیمیایی طبیعی و آنتی اکسیدان است که به برخی از میوه ها و سبزیجات رنگ می دهد. تصور می‌شود که لیکوپن به بهبود مراقبت از پوست کمک می‌کند و حتی جزء برخی از پاک‌کننده‌های سطح بالای صورت است.

گوجه فرنگی به حفظ استخوان های قوی کمک می کند. آنها حاوی مقادیر مفیدی از کلسیم و ویتامین K هستند که هر دو در تقویت و انجام ترمیم های جزئی بر روی استخوان ها و بافت استخوانی نقش اساسی دارند.

گوجه فرنگی به ترمیم آسیب های ناشی از سیگار کمک می کند. اسید کوماریک و اسید کلروژنیک موجود در گوجه‌فرنگی از بدن در برابر مواد سرطان‌زای ناشی از دود سیگار محافظت می‌کنند.

گوجه فرنگی برای قلب شما مفید است. ویتامین B و پتاسیم موجود در گوجه فرنگی می تواند به کاهش سطح کلسترول و در نتیجه کاهش فشار خون کمک کند.

گوجه فرنگی می تواند به بهبود مو و چشم شما کمک کند. ویتامین A به حفظ موهای درخشان و قوی و همچنین جلوگیری از نابینایی کمک می کند.

سس گوجه فرنگی، رب گوجه فرنگی یا سوپ گوجه فرنگی بخورید – همه اینها منابع داغ لیکوپن دارند.
روی گوجه فرنگی تازه روغن زیتون بریزید.

روغن زیتون یک چربی سالم است که به جذب مواد مغذی موجود در گوجه فرنگی کمک می کند.
گوجه فرنگی را با سایر سبزیجات غنی از آنتی اکسیدان ترکیب کنید تا بیشترین بهره را از وعده غذایی خود ببرید، مانند سالاد تازه یا سالسا.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.